Aukce 63

11 |

Provensálské městečko v podhůří Alp

Kód položky: 44550

olej, dřevěná deska

16 x 21 cm

Signatura: sign. PD Coubine

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová

Vyvolávací cena: 80 000 Kč