Aukce 63

92 |

Ponte di San Mauro

Kód položky: 44539

olej, plátno

38 x 56 cm

Signatura: sign. PD F. V. Mokrý, na rubu na blindrámu autorské razítko

Vyvolávací cena: 18 000 Kč