Aukce 63

12 |

Ovoce na podnose

Kód položky: 44426

olej, překližka

70 x 56 cm

Signatura: sign. PD Lin Procházková 29, na rubu Lin Procházková

na rubu popis díla autorkou

Vyvolávací cena: 80 000 Kč