Aukce 63

57 |

Opticko-kinetický reliéf

Kód položky: 44534

reliéf, asambláž, koláž, sklo, leštěný kov, karton

33 x 33 cm

Signatura: sign. PD M. Dobeš 1969

pravost potvrzena autorem v březnu 2016. vystaveno: Milan Dobeš, Pittsburgh, Pensilvánie, USA, 1971. reprodukováno: Milan Dobeš, Díl 1, 226 - 267, str. 227, Interpond Bratislava, 2002 provenience: Dr. Thomas Allen, Pittsburgh, Pa., USA

Vyvolávací cena: 120 000 Kč