Aukce 63

14 |

II Trovatore (Trubadúr)

Kód položky: 44561

olej, plátno

80 x 60 cm

Signatura: sign. G. De Chirico

odborná expertiza: Il Presidente della Fondazione Giorgio e Isa De Chirico prof. Paolo Picozza, Roma 15 gennaio 2001, archivního čísla 0005/01/01, na rubu štítek La Barcaccia, Roma, potvrzení pravosti, provenience: Galleria La Barcaccia, Řím, dříve soukromá sbírka USA, vystaveno: Morton Art Gallery, West Palm Beach, Florida, USA (1041161) (12), uvedeno: číslo c. 319 v soupise díla volume II . catalogue raisone Georgio de Chirico 319. Trovatore solitario, 1958 circa, olio su tela, 80 × 60 cm – Asta Christies, n. 1103, Londra, 6 febbraio 2013, n. 136 p. 141

Vyvolávací cena: 12 000 000 Kč