Aukce 63

20 |

Bílé pivoňky v modrém, džbán z Modré na karp. dece

Kód položky: 44510

olej, plátno

81 x 65 cm

Signatura: sign. PD V Špála 38

na rubu na blindrámu ((58.A)) razítko Prodejna Mánesa č. 667. popsáno: Václav Špála, soupis díla, 1885 - 1945, str. 106, č. 1141 (58A) , provenience: Stejček, dal do prodeje, Mikulandská.

Vyvolávací cena: 900 000 Kč