Aukce 63

157 |

Bez názvu

Kód položky: 44414

kombinovaná technika, akvarel, tuš, karton

35,5 x 24,5 cm

Signatura: sign. U 7. 5. 64. monogram

Vyvolávací cena: 8 000 Kč