Aukce 63

168 |

Bez názvu

Kód položky: 44416

kresba tužkou, koláž, karton

44 x 21 cm

Signatura: sign. UD Jos. Hampl 85, na rubu 12.1.85

rámováno, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena: 12 000 Kč