Aukce 63

53 |

Bez názvu

Kód položky: 44472

olej, sololit

53 x 76 cm

Signatura: sign. PN F. Gross 70, na rubu F. Gross 1970

Vyvolávací cena: 190 000 Kč

  • 51 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 39 000 Kč
  • 52 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 54 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 55 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 56 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 57 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 58 | Vladislav Mirvald
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 59 | Radoslav Kratina
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 60 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 61 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 62 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 63 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč