Aukce 63

158 |

Barevná abstrakce (Mezi nocí a dnem)

Kód položky: 44413

akvarel, karton

25 x 32 cm

Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1978

PD 34.1.G. a UD název díla autorem

Vyvolávací cena: 6 000 Kč