Aukce 62

29 |

Tři hlavy (Vlasy)

Kód položky: 43560

akryl, plátno

131,5 x 89,5 cm

Signatura: sign. PU Sopko 91, zespodu na plátně Jiří Sopko 91

provenience: význačná brněnská sbírka, zakoupeno z výstavy Jiří Sopko, Studio Na Skořepce, Brno, 1991

Vyvolávací cena: 190 000 Kč