Aukce 62

29 |

Tři hlavy (Vlasy)

Kód položky: 43560

akryl, plátno

131,5 x 89,5 cm

Signatura: sign. PU Sopko 91, zespodu na plátně Jiří Sopko 91

provenience: význačná brněnská sbírka, zakoupeno z výstavy Jiří Sopko, Studio Na Skořepce, Brno, 1991

Vyvolávací cena: 190 000 Kč

  • 27 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 28 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 30 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 31 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 32 | Oldřich Smutný
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 33 | Jiří Anderle
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 34 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč
  • 35 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 36 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 32 000 Kč
  • 37 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 38 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 39 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč