1966 - 1967
olej, email, acronex, sololit
120 x 90 cmSignatura: sign. na rubu Zbyšek Sion, Z. Sion
na rubu autoský štítek popisem díla a štítky výstav. Vystaveno: I Premio Liganno, Bienal Internacional 1968, kat. č. 152, Zbyšek Sion - Obrazy 1958 - 1996, Galerie Rudolfinum, 1996, kat. č. 54
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |