Aukce 62

68 |

Ice Hockey 1.

Kód položky: 43540

2007

akryl, plátno

140 x 200 cm

Signatura: sign. na rubu 2007 Ján Vasilko

na rubu popis díla autorem, na blindrámu štítek výstavy: Wannieck Gallery Brno, 22. 6. - 25. 9. 2011

Vyvolávací cena: 140 000 Kč