Aukce 62

23 |

Hrazení

Kód položky: 43507

olej, plátno

105 x 116 cm

Signatura: sign. UD Valter 93, na rubu KV, na blindrámu Valter K.

na rubu na blindrámu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 110 000 Kč