Aukce 62

39 |

Bílý prostor

Kód položky: 43534

olej, laky, syntetické barvy, plátno, dřevěná deska

205 x 94 cm

Signatura: sign. na rubu Stano Filko 1973

na rubu připsáni: Miloš Laky, Jan Zavarský

Vyvolávací cena: 220 000 Kč