Aukce 61

65 |

Zimní romance

Kód položky: 43141

olej, plátno

66 x 86 cm

Signatura: sign. LD K. Schadt

pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková Horová

Vyvolávací cena: 16 000 Kč