Aukce 61

10 |

Zátiší s hruškami

Kód položky: 43043

1912

olej, jedlová deska

38,8 x 31,5 cm

Signatura: sign. PN Jan Zerzavý 1912

přiložená odborná expertiza Jana Orlíková a odborná expertiza PhDr. Karel Srp, chemicko technoligická expertiza a odborný posudek Zora Grohmanová

Vyvolávací cena: 750 000 Kč