Aukce 61

75 |

Tragédie

Kód položky: 43113

olej, lepenka

60 x 44 cm

Signatura: sign. PD F. Matoušek, na rubu F Matoušek

na rubu název autorem a vývozní razítko Národní galerie Praha, vystaveno: Špálova galerie Praha 1961

Vyvolávací cena: 80 000 Kč