Aukce 61

62 |

Tam Tichou nad Lužnicí

Kód položky: 43128

olej, lepenka

18,5 x 26 cm (výřez)

Signatura: sign. LD Franta Kaván

pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková Horová

Vyvolávací cena: 28 000 Kč