Aukce 61

160 |

Stop AIDS! III.

Kód položky: 43162

kresba tuší, akvarel, tužka, karton

25 x 15,5 cm

Signatura: neznačeno

kresba pro čtrnáctideník NEI Report, publikovaná na titulní straně 14. září 1995

Vyvolávací cena: 8 000 Kč