Aukce 61

113 |

Litery III.

Kód položky: 43016

litografie, podtisk, ruční papír 11/20

23,5 x 35 (32,5 x 43) cm

Signatura: sign. UD Sklenář 66

pravost potvrdil Zdeněk Sklenář, Galerie Sklenář.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč