Aukce 61

107 |

Keř a slunce

Kód položky: 43094

1969 - 1970

olej, malířská lepenka

28 x 35,5 cm

Signatura: sign. LD Janeček, na rubu Ota Janeček 1969 - 70

na rubu název autorem, utorský štítek s č. 4313

Vyvolávací cena: 38 000 Kč