Aukce 61

Don Quijote

Kód položky: 43099

olej, překližka

33 x 25 cm

Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý

odborná expertiza Olaf Hanel, autor poslední monografie Otakara Nejedlého, s povrzením pravosti od PhDr. Jaromíra Zeminy

Vyvolávací cena: 115 000 Kč