Aukce 61

68 |

Cestou do vsi

Kód položky: 43133

olej, lepenka

51 x 71 cm

Signatura: sign. PD Jos. Procházka

na rubu autorské razítko, pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková Horová

Vyvolávací cena: 70 000 Kč