Aukce 60

47 |

Událo se to …

Kód položky: 42321

2006

kombinovaná technika, kvaš, pastel, barevné křídy,

51 x 35 cm

Signatura: sign. na rubu K. Malich 2006.II.

provenience: soukromá sbírka Praha

Vyvolávací cena: 85 000 Kč

  • 45 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 46 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 48 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 49 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 310 000 Kč
  • 50 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 51 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 52 | Vladimír Novák
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 53 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 54 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 55 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 56 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 57 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč