Aukce 60

Událo se to …

Kód položky: 42321

2006

kombinovaná technika, kvaš, pastel, barevné křídy,

51 x 35 cm

Signatura: sign. na rubu K. Malich 2006.II.

provenience: soukromá sbírka Praha

Vyvolávací cena: 85 000 Kč