Aukce 60

39 |

Prostorové plány

Kód položky: 42291

provaz, olej, hliník, překližka

125 x 97 cm

Signatura: sign. na rubu na štítku Lubomír Přibyl 1983

Vyvolávací cena: 50 000 Kč

  • 37 | Vladislav Mirvald
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 38 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 40 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 41 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 42 | Jánuš Kubíček
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 43 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 44 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 45 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 46 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 47 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 48 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 49 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 310 000 Kč