Aukce 60

3 |

Děti

Kód položky: 42297

vaječná tempera, plátno

115 x 79,5 cm

Signatura: sign. PN Bělocvětov 1955

provenience: z majetku rodiny autora. pravost potvrdil kurátor výstavy Pavel Šmidrkal. vystaveno: Galerie u Řečických, Praha, Máj 1957, Rudolfinum 2013. Obraz bude publikován v chystané monografii Andrej Bělocvětov - Hudba absolutna. Podmínkou nákupu je

Vyvolávací cena: 350 000 Kč

  • 1 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 950 000 Kč
  • 2 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 4 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 5 | Jaroslav Vožniak
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 6 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 7 | Vladimír Preclík
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 8 | Eva Kmentová
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 9 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 10 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 11 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 12 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 13 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč