Aukce 60

58 |

Bez názvu

Kód položky: 42298

kombinovaná technika, tuš, tužka, akvarel, karton

45 x 62,5 cm

Signatura: sign. na rubu Kovanda

pravost potvrzena autorem

Vyvolávací cena: 25 000 Kč