Večerní aukce poválečného a současného umění.
Aukční katalog večerní aukce číslo 58
akryl, karton
140 x 70 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 96
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
akryl, plátno
170 x 250 cm
Signatura: sign. na rubu Magdalena Jetelová
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
120 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Dlouhý 1982
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
plastika, laminát
182 x 75 x 20 cm
Signatura: sign. na chodidle Kugeba 1981
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
akryl, plátno
41 x 41 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 76, na rubu Načeradský 76
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
asambláž, olej, tkaniny, pletivo, sololit
52,5 x 76 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
dřevěná plastika, akryl, měděné plechy
31 cm
Signatura: sign. zezadu Sopko
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
155 x 200 cm
Signatura: sign. UN A. Lamr 79
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, plátno, překližka
82 x 103 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1979 - 1980
olej, sololit
152 x 120 cm
Signatura: sign. PU Bukovský 79 - 80, na rubu Bukovský 1979
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
2004
olej, plátno
129 x 97 cm
Signatura: sign. na rubu V. Bláha
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
2004
olej, pastel, sololit
90 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 2004
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, sololit
v 115 ✕ š 162,5 cm
Signatura: sign. PD P. Nešleha 90
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
2008
akryl, plátno
140 x 140 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 2008
bronzová plastika
v. 35 cm d. 75 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej, plátno
145 x 120 cm
Signatura: sign. PD Róna 99 VII., na rubu na blindrámu Jaroslav Róna 99
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
akryl, plátno
150 x 135 cm
Signatura: sign. na rubu Di 97/XII.
2004 - 2005
akryl, plátno
100 x 130 cm
Signatura: sign. na rubu
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
2013
nikl, hawaian koa
v. 40 cm
Signatura: sign. na podstavci Milkov 13
2008
olej, plátno
89,5 x 89,5 cm
Signatura: sign. PD Antonín Střížek 2008, na rubu Antonín Střížek 2008
dřevěná plastika
v. 107 cm
Signatura: sign. zespodu J. Kovanda 1991
olej, plátno
20 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu J. Kovanda 2001
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
121 x 97 cm
Signatura: sign. na rubu Josef Žáček
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
110 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Vl. Kokolia 1999
olej, plátno
125 x 86 cm
Signatura: sign. na rubu monogram 1992/14
akryl, plátno
130 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu Nesázal Michal 96
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
2010
olej, tuš, plátno
40 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Josef Bolf 2010
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
2013
olej, tuš, plátno
90 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Josef Bolf 2013
2013
akryl, plátno
140 x 250 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Jan Vytiska 2013
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2007
akryl, plátno
140 x 170 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Pastrňák 2007
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
2005
olej, plátno
100 x 72 cm
Signatura: sign. na rubu Karel Balcar 2005, KB 6.05
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
2006
akryl, plátno
119 x 88 cm
Signatura: sign. na rubu Anežka Hošková 2006
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
2015
akryl, papír, plátno
170 x 190 cm
Signatura: sign. na rubu Sedlecký 2015
kombinovaná technika, plátno
161 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu PISI
2014
akryl, plátno
150 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu J. Pištěk 2014
2013
akryl, plátno
145 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Patrik Hábl 2013