Aukce 58

85 |

No. 12 - ze série Zig Zag Kristals

Kód položky: 41382

2015

akryl, plátno (barvy i lak s UV filtrem: Lascaux)

120 x 150 cm

Signatura: sign. PD zestrany na plátně Petr Kvíčala, monogram 2015, na rubu monogram 2015

PD ze strany na plátně a na rubu název autorem, na rubu autorem nákres a možnosti otočení obrazu o 180° a tím změněné prostorové modelaci

Vyvolávací cena: 220 000 Kč

  • 83 | Evžen Šimera
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 84 | Petr Dub
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 86 | Jan Poupě
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 87 | Milan Houser
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 88 | Ladislav Hodný
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 89 | Pavel Brázda
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč