Aukce 57

70 |

Zimní odpoledne - Horní Bečva

Kód položky: 41078

olej, lepenka

50 x 70 cm

Signatura: sign. PD Aug. Mervart 35, na rubu Aug. Mervart

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 28 000 Kč