Aukce 57

10 |

Zelená džungle

Kód položky: 41153

1910

olej, karton

23,5 x 29 cm

Signatura: sign. PD Remembrance of Oto Nejedlý 1910

na rubu přípis "svému nejlepšímu příteli v upomínku 15. dubna 1912", význačná sbírka Praha

Vyvolávací cena: 190 000 Kč