Aukce 57

97 |

Zátoka s plachetnicí

Kód položky: 41144

1922

akvarel, karton

30 x 21 cm

Signatura: sign. PD monogram AH 22

na rubu razítka Galerie B. Weill, Paris a Galerie Schwarz, Milano.

Vyvolávací cena: 23 000 Kč