Aukce 57

122 |

Záhadná žena

Kód položky: 41024

koláž

33 x 45 cm

Signatura: sign. PD J K 61

provenience: význačná zahraniční sbírka výtvarného umění, na rubu razítko Galerie Edition R, Johanna Ricard, Nürnberg, na rubu název

Vyvolávací cena: 40 000 Kč

  • 120 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 121 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 123 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 124 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 26 000 Kč
  • 125 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 126 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 127 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 128 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 129 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 130 | Jaroslav Paur
    Vyvolávací cena: 26 000 Kč
  • 131 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 132 | Jasan Zoubek
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč