Aukce 57

122 |

Záhadná žena

Kód položky: 41024

koláž

33 x 45 cm

Signatura: sign. PD J K 61

provenience: význačná zahraniční sbírka výtvarného umění, na rubu razítko Galerie Edition R, Johanna Ricard, Nürnberg, na rubu název

Vyvolávací cena: 40 000 Kč