Aukce 57

31 |

Zaatryyg

Kód položky: 41126

1952

olej, plátno

96 x 115 cm

Signatura: sign. LD Serpan 1952, na rubu Serpan 1952

na rubu název autorem a dvě nečitelná razítka

Vyvolávací cena: 550 000 Kč

  • 29 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 30 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč
  • 32 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 33 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 34 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 35 | Květa Válová
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 36 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 37 | František Gross
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 38 | Michal Ranný
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 39 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 40 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 41 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč