Aukce 57

100 |

Voják

Kód položky: 41036

kombinovaná technika, tuš, akvarel

29,5 x 17,5 cm (výřez)

Signatura: sign. PD monogram AH 34

na rubu razítko Galerie Schwarz, Milano.

Vyvolávací cena: 18 000 Kč