Aukce 57

36 |

Space

Kód položky: 41162

laky, email, olej, dřevěná deska

83 x 65 cm

Signatura: sign. na rubu Robert Piesen 66

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 850 000 Kč