Aukce 57

167 |

";Cizinko, ty Vaše ko-lty visí proklatě nízko!"

Kód položky: 41261

olej, tempera, tuš, plátno

110 x 51 cm

Signatura: LD Saudek

Vyvolávací cena: 250 000 Kč