Aukce 57

108 |

Překrásná je tvář periférie

Kód položky: 41176

komb. technika, olej, tempera, kvaš, tuš, plátno

105 x 80 cm

Signatura: sign. PD Saudek

zakoupeno na výstavě Kája Saudek, Slaný 1996

Vyvolávací cena: 100 000 Kč