Aukce 57

54 |

Panorama Hradčan od nábřeží Vltavy

Kód položky: 41119

olej, plátno

70,5 x 131 cm

Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík

Vyvolávací cena: 70 000 Kč