Aukce 57

22 |

Ovoce

Kód položky: 41031

olej, překližka

37,5 x 45 cm

Signatura: sign. PD J. Slavíček, na rubu Jan Slavíček

na rubu název a číslice autorem: 7. / Ovoce II. přiložena pohlednice od autora prvnímu majiteli s nabídkou díla

Vyvolávací cena: 95 000 Kč

  • 20 | Vincenc Beneš
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 21 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 23 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 24 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 25 | Jaroslav Král
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 26 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 27 | Pravoslav Kotík
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 28 | František Hudeček
    Vyvolávací cena: 24 000 Kč
  • 29 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 30 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč
  • 31 | Jaroslav Serpan
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 32 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč