Aukce 57

102 |

Noc

Kód položky: 41033

kombinovaná technika, akvarel, pastel

28 x 17 cm (výřez)

Signatura: sign. PD monogram AH 32

na rubu razítka Galerie B. Weill, Paris a Galerie Schwarz, Milano.

Vyvolávací cena: 19 000 Kč