Aukce 57

8 |

Lesní interiér

Kód položky: 41068

po roce 1900

olej, lepenka

63,5 x 92 cm

Signatura: sign. LD Jos. Ullman

odborná expertiza PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 70 000 Kč