Aukce 57

75 |

Kutná Hora

Kód položky: 41167

olej, plátno

75 x 100 cm

Signatura: sign. LD Linka Procházková

publikováno v monografii Antonín Procházka, str. 236 - dobová fotografie z ateliéru malíře, obraz ze sbírky dr. Jandy Praha

Vyvolávací cena: 75 000 Kč