koláž
Signatura: sign. PD J K 60, na rubu Jíří Kolář 60
provenience: význačná zahraniční sbírka výtvarného umění, na rubu razítko Galerie Edition R, Johanna Ricard, Nürnberg, na rubu nečitelný název autorem