Aukce 57

Děti

Kód položky: 41023

koláž

33 x 44 cm

Signatura: sign. PD J K 60, na rubu Jíří Kolář 60

provenience: význačná zahraniční sbírka výtvarného umění, na rubu razítko Galerie Edition R, Johanna Ricard, Nürnberg, na rubu nečitelný název autorem

Vyvolávací cena: 40 000 Kč