Aukce 57

6 |

Chalupy

Kód položky: 41091

kolem 1900

olej, lepenka

25 x 33,5 cm

Signatura: sign. PD Z. Braunerová

odborná expertiza PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 35 000 Kč