Aukce 57

160 |

Bez názvu

Kód položky: 41027

olej, plátno

16 x 27 cm

Signatura: sign. PD Charchoune 59

na rubu na blindrámu popis autorem, provenience: význačná zahraniční sbírka výtvarného umění

Vyvolávací cena: 65 000 Kč