Aukce mistrovských děl 19. - 20. století.
1969 - 1972
tisk z perforovaného plechu 5/30
53 x 74 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1969 - 72
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu 2/30
53 x 74,5 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1972
tisk z perofovaného plechu 12/20
53 x 74,5 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1968
lept, mezzotinta, suchá jehla, autorský tisk
44,5 x 34 cm
Signatura: sign. PD A Brunovský 1978
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
35 x 49 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 78
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
lept 4/15
20 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 65
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
kresba, hedvábný papír
30 x 20 / 30 x 21 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 87
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
suchá jehla s akvatintou, autorský tisk
33 x 21 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 66
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
1967 / 1968
kombinovaná technika, mrazovka
78 x 59,5 cm
Signatura: sign. UD Janošek 1967/68
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
62,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD Z. Sion 89, na rubu Z. Sion 1989
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kombinovaná technika, lepenka
68 x 99 cm
Signatura: sign. PD B. Kopecký 1974, na rubu Bohdan Kopecký 1974
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD V. Bláha 76
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
54,5 x 39 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Serpan, na rubu Serpan
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, písky, kamínky, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. PD Kamila Ženatá 95
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, sololit
74,5 x 61 cm
Signatura: sign. PD Kroča
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
akryl, olej, karton, sololit
53,5 x 27 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 83
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
2013
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 2013
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
bronzová plastika
v. 24 cm
Signatura: sign. zezadu na plintě Milkov 98
2002
akryl, dřevěná deska
30 x 28 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 2002
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
49,5 x 32 cm
Signatura: sign. UD Karel Nepraš 1973
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kresba tuší, pastel
35 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Karel Nepraš 1975
hliníkový plech
v. 30 cm
Signatura: sign. zespodu podstavce VJ
akryl, karton
64 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD J. Kotík XI. 81
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
11 x 95 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 94
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
serigrafie 34/80
74 x 74 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 95
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
akryl, karton
49 x 49 cm
Signatura: sign. na rubu Novosad 71 Hamburg
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
litografie, pastel
16,5 x 22 cm
Signatura: sign. UD Boštík 98
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
70. léta
barevná serigrafie 12/175
75 x 66,5 cm
Signatura: sign. PD P Karl
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
dřevěná plastika, barvy
v. 46 cm
Signatura: sign. PD EO 72
2010
barevná serigrafie
60 x 60 cm
Signatura: sign. PD M. Dobeš, UD 2010
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1963/2012
dřevo, plátno, hliníkový plech, plexi box 7/10
45 x 60 cm
Signatura: sign. UD Kolíbal 1963
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
2014
olej, akryl, laky, plátno
124 x 124 cm
Signatura: sign. UD Hodný 2014
2000
olej, akryl, laky, plátno
105 x 90 cm
Signatura: sign. UD Hodný 2000
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
akryl, plátno
130 x 162 cm
Signatura: sign. UD Martinez, na rubu M. M.
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |