Aukce mistrovských děl 19. - 20. století.
čínská tuš, karton
65 x 51 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1967
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
dřevěná plastika, plech
12 x 60 x 50 cm
Signatura: sign. uvnitř objektu Kolíbal 98, zespodu Kolíbal
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
1978 - 1982
akryl, olej, plátno
130 x 181 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Dlouhý 1978-82
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
bronz, litina, trubky
v. 66 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
frotáž, proškrabovaná kresba, dvouvrstvý papír
55 x 84 cm
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 89
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
olej, tempera, plátno
73 x 92 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu K. Malich 61
Vyvolávací cena: | 1 450 000 Kč |
olej, tempera, malířská lepenka
35 x 39 cm
Signatura: sign. LD Tikal 61
akryl, tempera, dřevotříska
77 x 107 cm
Signatura: sign. PD K 77
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
114 x 114 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šerých 1999
olej, plátno
200 x 135 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 91
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
80. léta 20. s
plastika, sádra, dřevo, box - organické sklo
61 x 58,5 x 38 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
1988 - 1989
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. UD Boštík
papírový reliéf, asambláž, tempera, karton, autorsk
36 x 36 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1967 / 2009
serigrafie 42/80
220 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 1967 / 2009
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
2013
olej, plátno
96 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia 2013, na blindrámu Vl. Kokolia 2013
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
2007
akryl, olej, plátno
130 x 90 cm
Signatura: sign. na rubu Jakub Špaňhel 2007
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
2009
akryl, olej, plátno
160 x 105 cm
Signatura: sign. na rubu Pastrňák 2009
akryl, dřevěná deska
60 x 44 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Sopko 93
1993 - 95
akryl, barevné tuše, papír, sololit
140 x 100 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, plátno
140 x 180 cm
Signatura: sign. LD M. Kunc 1994
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, plátno
84 x 120,5 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu M/S 1992
olej, plátno
114 x 195 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 86
Vyvolávací cena: | 330 000 Kč |
olej, malířská lepenka
22 x 13,5 cm
Signatura: sign. PD monogram AL
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, dřevěná deska
18,5 x 32 cm
Signatura: sign. LD K Liebscher
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1899
olej, malířská lepenka
23,5 x 15 cm
Signatura: sign. LD ALib 99
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tužka, karton
26 x 36 cm (výřez)
Signatura: sign. nezjištěna
akvarel, kvaš, karton
23 x 36
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
39,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1900
barevný lept, akvatinta, ruční papír
30 x 30 cm
Signatura: sign. PD Vojtěch Preissig 900
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1906
37,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Vojtěch Preissig 1906
pálená hlína, kolorováno
v. 57 cm
Signatura: sign. zezadu dole J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 69 cm
Signatura: sign. PD JVáchal
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
59 x 85 cm
Signatura: sign. PD J. Obrovský
olej, lepenka
39,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Veris Paris
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 27.
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, lepenka
26,5 x 37 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |