Aukce 55

145 |

Zátiší se suchými listy a podnosem

Kód položky: 39422

1965 - 1966

enkaustika, plátno

28,5 x 35 cm

Signatura: sign. PN Jánuš Kubíček 65 - 66, na rubu na blindrámu Jánuš Kubíček

na rubu autorem název, popis díla a razítko s číslem soupisu. V soupisu Dílo Jánuše Kubíčka pod číslem DJK 0711.

Vyvolávací cena: 65 000 Kč